BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

A potatoe a day keeps the doctor away

Štai čia mano “an apple a day..” versija. Ir ne be priežastis. Visai nesenai skambino į mano duris bulvių pardavejas (Maltoj buno visokiu door-to-door pardaveju stengiant parduoti visko nuo akiniu nuo saules iki jachtos bet niekada neteko bulvių pardavejo).

Šiaip aš įprastai atsakau bet kokių pasiūlymu bet ši kart mastau kad ne tik sutaupysiu (99 ct už kg) bet ir nereikes nešti iš parduotuve po 2kg kiekviena karta. Tada prašau duoti pati mažiausia maiša - pasirodo tai 37kg - tai daug bulvių.

Mano žmona tuomet dažnai budavo Briuselyje tada teko visas 37Kg valgyti pačiam. Valgau bulvus kasdien - per pusryčius, pietus ir vakariene nes pradejo išaugti šaknius o išmesti tikrai neketinau nes tada nebe butu sutaupes nieko butent kai p. Kubiliu ragino taip taupytis.

Tada prašau mano žmonai (patyres sodininke) sodinti likutis, ir prašau pjauti kiekviena po tris - vadinasi kaip minimum patrigubinsiu tai ka liko, o gal net daugiau.

O šiaip kaip tik matau iš balkona kaip žydi mano bulvytes.

Matyt bus gausus derlius - teks jau ieškot nauju bulvės receptu

Matyt bus gausus derlius - teks jau ieškot nauju bulvės receptu

Štai citatas kuris išverčiau iš vieno puslapio “Bulvės yra daug baltymų, vitaminų A ir B, kalio, soda, ir šarminių metalų druskų, tačiau bulvių dieta geriausias pasirinkimas? Although it is used in the treatment of some disorders like intestinal toxemia, renal calculi, constipation, stone and dropsy, or uric acid diseases, potato-based diets are not indicated for obese people. Nors jis vartojamas, gydant tam tikrų sutrikimų, pavyzdžiui, žarnų toxemia, inkstų apskaičiuojamas, vidurių užkietėjimas, akmens ir vandenligė, ar šlapimo rūgšties ligoms, bulvių pagrįsti mitybos nėra nurodyta nutukę žmonės. ”

O gal reikia vis del to cepelinius išmokti gamint. Gal savo valgysiu (nes cepelinai viena iš tu Lietuvišku patiekalu kuris iki šiol nelabai megstu).

Ka gi. Linkiu visiems gero bulvės derlius!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. I’ve been looking for a new template for my Wordpress weblog and yours is truly lovely. Any opportunity I could get a link to where you bought or found it? If it really is a custom, I’d enjoy to know who your designer is!

  2. as negaliu be bulviu, ypac keptu :)

Rašyti komentarą