BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Più lo mandi giù, più ti tira su

Negaliu pamiršti kaip man pritrūko gero puodelio kavos pirmais metais Lietuvoje. Tuomet geriausia atvejis gausi Jacobs žalios pakeliuose o jei labiau nesiseka, tarkim jei prašyti kavos turguje arba kelyje į Klaipėda tada greičiausia butu net ne kavos, panašus į kava tik dėl to kad tamsus. Nešnekant apie kavos puodelio dizainas.

Ryte be puodelio Lavazos kavos iš aparato negaliu gyventi

Ryte be puodelio Lavazos kavos iš aparato negaliu gyventi

Tikslai prisimenu kur Lietuvoj pirma kart mačiau (ir aišku geriau) Lavazzos kava net Lavazos firmine puodelyje – tai buvo pas Feliksas Palangoje. Greitai tapo priežastis keliauti 350 km netiek kad pamatyčiau jura o labiau pusryčiauti pas Feliksa, omletas (irgi tuomet dažniausia nekokybiškai darydavo) o tada gero puodelio Lavazzos kava. Prabanga. Prisimindavo ta Itališka reklama kur, gerdama Lavazzos kava, buvo sakyta „Piu lo mandi giu piu ti tira su“ (kuo žemiau ja išstumsi kuo aukščiau tave pakils) – ten vaidino garsus Italo aktorius bet vardas jau pamiršau.

Jei būdavo akimirkai kai norėjau sugrįžt namu (Maltoj) tai būdavo del menkos priežasčių kaip pavyzdžiui šis kavos arba tarkim Maltietiškas dienraštis, arba galimybe valgyti ir gerti kavos lauke – irgi dabar visur tai daroma bet 1996 buvo galima skaičiuoti ant vieno delno pirštus.

O šiais deniais tokių prabangų jau yra visur, net prasčiausia kavinėje, bent Vilniuje. Tik Maltietišką dienraštį negaunu – tik internete, bet tai ne tas pats kaip ant popierius.

Stai klipas is Nino Manfredžio Lavazos reklamos

Štai vaizdo klipas iš Nino Manfredžio Lavazzos reklamos

Lavazzos kilmės grįžta į 1895 metais kai Luigi Lavazza nusipirko keleta parduotuvės, Paissa Olivero,  Torine (Šiaurės Italija) už 26,000 Italijos Lire, tai maždaug 20 JAV dolariu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą