BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

prokrastinacija - ką ir kaip rašyt savo BLOGą?

Nu gerai - pripažinsiu sirgau - Diagnoze? Prokrastinacija. Tai yra baisi liga kuri ankščiau ar vėliau užkrečia visus. Puikai žinau skirtumas tarp kūrybinę krize ir prokrastinacija. Ką rašyt visada žinau nes kartais net rašiau miegant – sapnuose.


 


Reiškia – jei butu įmanoma ši BLOGą pildyt tik mastant tada jis jau tūrėtu kelėta šimtus užrašius bet tai tik fantazija.


 


Ši savaite nieko nerašau bet daug galvojau apie tai. Ieškau tam tikra struktūra – nenorėjau paprastai pradėti rašyti bet ką bet kada. Bet ištiesiu ko gero tam yra skirta ši komunikacijos instrumentą – tam kad galėtu prirašyti minčių ir įvykiu tada kada ateina.


 


Net knyga pirkau iš Vagos ( beje kam dar neaplankę naujai įrengta knygyną Gedimino prospekte būtinai reikėtų užsukti – ypač į užsienio knygos skyrius ). Knygos pavadinimas – Blog Marketing. Jau skaitau ( skaitau reiškia skaitau kas penkta puslapis nes man kantrybes trūksta skaityt kiek viena žodžio ). Sakyčiau įdomu buvo. Net pilna skyrus  paraše apie „a blogger‘s mindset“ ir man atrodo buvo labai reikalingas – ten parašyta Blogerio mastymo Budas. Raše kad taip kaip žmogus reikia laikas kol valdys bet kokie komunikacijos formas taip yra su BLOG rašymas.


 


O dabar baterija nusileido.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. nuotraukeles:

  Taisyti klaidas? ;)

 2. Anonymous:

  taip

 3. mariukas | http://blogas.lt/mariukas:

  lietuviškai tai būtų atidėliojimas, o ne prokrastinacija ;)

 4. mikemonte:

  Ištiesu žodžia "prokrastinacija" nerandu žodyne.

  Gaila nes man labiau patiko ta žodžia - aš vienas iš tu kuris žiure į žodžius kad kažkokie kolekcijonierus. Kai girdesiu nežinoma žodžia skirsu jai nemažai demesi - ieškosiu google naudojimo pavizdziu ir t.t. Aišku aš mastau angliškai o rašau Lietuviškai - tame beda.

  Redagavo mikemonte 2007-01-24 08:29

Rašyti komentarą