BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sugrįžau…

Atsikėliau su dideliu noru sugrįžti atgal į “blogosferą”. Noriu rašyti, bet kaip tik pradedu vesti pirmuosius žodžius, vis dar prakaituoju – ką rašyt? Kaip rašyt?

Jei skaitot senesnius mano įrasus ,pastebėsit, kad vis kartoju šitą klausimą. Nors aš moku rašyti, bet kai reikia rašyt BLOGui, smegenys prisipildė klaustukų.

Mano galva, BLOGo rašymo tikslas toks:

1. Išreikšti savo mintis potencialiems skaitytojams.


2. Įrašas turi būti įdomus skaitytojams tiek, kad paskatintų juos rašyt komentarus (pagal mane be komentarų nėra BLOGo ,o išpažintys sau – šneki tik su savim).


3. Įrašas nebūtinai turi būti ilgas, atvirkščiai – geriau trumpesnių įrašų dažniau, negu ilgų įrašų retai.


4. Skaitytojas turi kažką iš įrašo pelnyti – skaitydamas jis (sąmoningai arba pasąmoningai) paklaus savęs “kas man iš to, ką aš gavau beskaitydamas šį BLOGą?


5. Turi būti palaikoma BLOGo tema – ne taip kaip aš darau čia, nes tema yra „Užsieniečio nuotykiai Lietuvoje“, o šis įrašas visai nėra į temą.

Tiek aš sugalvojau šiandien. Kaip pats rašau, geriau trumpesnių įrašų dažniau.

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. ENORCA:

  Hmmm, o mano įrašų tikslas nėra komentarai, nes jie paprastai rašomi, kai norima sukritikuoti, pasiginčyti arba tiesiog neturint ką veikti.

  Taip ir gaunasi tada, kad daugiausia komentarų susilauksi parašęs tokį įrašą, kuriam visi būtinai turės pasakyti, kaip juos jis įžeidė arba sujaudino xD

 2. Anonymous:

  Pirmyn!

  Yra skaitytojų.

 3. mikemonte:

  Peržiurejau jūsų Bloga - faina labai. Iliustruotos pamokos apie piešima ir apie skulptūros - super. Tikrai aplankysiu ir skaitysiu.

  Visiškai sutinku kad provokuojančiu įrašius skatina daugiau komentarus - man reikia siek tiek tokiu pobūdžio įrašius įtraukti.

  šiaip - ačiū už komentarą.

 4. Ezius:

  Nuo sito iraso tavo lietuviu kalba gerokai patobulejo. Sveikinu. :)

 5. mikemonte:

  Dėkoju už komplimentas bet tiesa yra tai kad yra Lithuaniste kurį taiso mano įrašius - kitaip butu tikrų košmmariu. Bet šiaip vistiek potruputi tobulejau.

Rašyti komentarą