BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėl gyvenu teisetai pagal leidima gyventi Lietuvos Respublikoje

Visai nesenai atnaujinau savo leidimas gyventi Lietuvoje. Paskutini karta tai darau prieš penkerių metų ir, kaip ir prieš 10 metų buvo tikras košmaras. Tuomet buvo Verkių g. senas pastatas, sėdėjom visi kaip čiukčės ant senu dėvėtu kėdžių tamsoje korepetitoriuje. Kadangi nebuvo jokiu info langelį visi kas ateidavo pirma paklauso kas paskutinis, tada įėjo belsti į duris kur aptarnavo musu dvi merginos. Tada padavę klausima (vadinasi merginos abu nebeaptarnavo kliento kol šnekėjo ateivis). Tai atsitiko kas dešimt minučių - įsivaizduokit kiek iš tu merginu laikas buvo nugaišta veltui kol mes laukom musu eile.

Tualetas nebuvo, jei laukdamas (kartais net 3 valandos) ateina noras eiti į tualetas reikėjo išeiti iš pastato ir rasti kavine (vadinasi pamiršk apie savo vieta eilėje). O jei nespėsi gauti aptarnavimas iki 12:30, netikėtai, prašo išeiti iš pastato ir sugrįžti 13:30. Tada vyksta muštis dėl eiles tvarka nes kas kaip atėjo negali žinoti kas buvo paskutinis.

Dabar migracijos departamentas visai kas kita negu prieš 5 metus

Dabar migracijos departamentas visai kas kita negu prieš 5 metus

O dabar, visai kitas reikalas, visu pirma gavau kokybiška informacija net telefonų prieš važiuodamas. Antra, nauja pastatas, atrodo kaip bankas, su info langelį ir automatas kuris duoda eiles bilietas. Per 15 minučių manė visai maloniai aptarnavo ir net paklauso koks buvo mano įspūdis apie aptarnavimo. Stebuklas. Šito migracijos skyriuje dar nebuvo!

Anyways, gavau tas leidimas per 5 dienos, net pristato į namus. Tik padare klaidele dėl mano gimimo data kai spausdino pažymas, man padavę vienas metus mažiau, rašau jiems el. laiškas ir gavau nauja.

Ar tai ne milžiniška pažanga? Keep up the good work guys.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. o kiek jau laiko esi lietuvoje?

  2. as pirma karta atvykau į Lietuvą 17ta Birželio 1996 apie antra valanda po pietų. Buvo pirmadienis. Pirma maista ragavau Lietuvoje buvo sumuštinis su rūkyto lašišo, sviesto, petražoles ir citrina iš oro uosto kavine. Nuo tada maždau nuolat čia ir gyvenau.

  3. man patinnka tavo lietuvių kalba :) pagal stilių turėtum būti linksmas žmogus :)

Rašyti komentarą