BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

My lips are sealed

Ko gero baisiausia minusas gyvenimui ne savo šalyje tai kad negali laisvai pakritikuoti ta šalis kur gyveni. Žodžio laisve ne išsitiesa tiems ateivams. Kaip tik prabylsi apie kažka bloga tame šalyje iškart kelia pasipriešinimas į tai ka sakai, net jei tavo auditorija 100% pritars kiekviena tavo žodžias.

Kažkodėl pirma reakcija dažnai buna - o kaip jūsų šalyje? Ar tokia blogis nera? Ar pas jus viskas tobulas?

Na visu pirmas tikrai pas mus (o kur tai?) nera tobulas o antra, aš net neturiu menkiausia ideja kaip “pas mus” viskas yra. Man domina labiau ten kur gyvenu. Jei atsiranda kokia nors nesamone taisykles arba istatyma Maltoj koks man dabar skirtumas? Aš gi čia gyvenu, čia mokų mokesčius, čia ketinu tureti savo vaikus - bet vis del to mano teise kritikuoti nors neoficialiai ribota.

Teise kritikuoti šali kūr gyveni ribota

Teise kritikuoti šali kūr gyveni ribota

Pagal mane šio atveju, geriau gyvena užsieniečių kuris neišmoka kalba nes visu pirma nevisko supranta kas dedasi aplink (o jei nežino kas bloga neturi ka kritikuoti) o net kai kritikuoja ar skundžiasi del šalies arba nevisi supranta ka sako arba nesupranta iki galo. O jei supranta, vistiek švelniau skamba ta kritika.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą